20 stycznia 2017 administracja

“Czekając na miłość” czyli nowa Płyta Patrycji Kamoli.

Jak informuje musicjazz.eu najbardziej wyczekiwana jazzowo-popowa płyta 2016 roku – Patrycja Kamola  – “Czekając na miłość”, od grudnia  roku jest już w sprzedaży w sieci największych sklepów muzycznych w Polsce.

Patrycję wraz z zespołem mięliśmy przyjemność gościć na XIII odsłonie Róże Jazz Festiwal. Kto nie był niechaj żałuje. Kto zasiadł na widowni to pewnie do dzisiaj wspomina doskonałą fuzją muzyki popowej z domieszką bluesa i jazzu, nasycona ogromną dawką energii, mocy oraz pozytywnych emocji przekazywanych publiczności przez liderkę i wokalistkę. W opinii prestiżowego Portalu Muzycznego Brzmienie Miasta, Patrycja Kamola została uznana i okrzyknięta „Nadzieją polskiego jazzu”, a Portal Muzyczny JRB Jazz Rock Blues napisał że: „Jej interpretacje poszczególnych utworów stanowią swoisty dialog z zespołem wypełniony energetycznymi emocjami”.

Ktoś kiedyś powiedział, że “Uniwersytet Zielonogórski Jazzem stoi…”. W pełni podpisałem się pod tym hasłem słuchając Patrycji w trakcie sierpniowego koncertu na ZIELONOGÓRSKIM DEPTAKU. Gratulacje Patrycjo dla Ciebie i dla całego zespołu. Zapraszam do wysłuchania fragmentów koncertu

Patrycja Kamola to absolwentka wydziału Jazzu i muzyki rozrywkowej Uniwersytetu Zielonogórskiego, a obecnie studentka wokalistyki Jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach i stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Płytę promuje: Uniwersytet Zielonogórski, Prezydent Miasta Legnicy, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Legnicy, Portal muzyczny: Biznes – Music, Brzmienie Miasta, Radio: Radio Plus, Radio Indeks, TV: DAMI, TV Regionalna i wiele innych.

Bruno Aleksander Kieć

Fundacja Kombinat Kultury

 

Zapisz

Zapisz

Tagged: , , , , , , , , , , ,